Ivanna Collection – komplet bizhuterish me kristale Svarovski

2.480,00 ден со вклучен ддв

Ju prezantojmë koleksionin ekskluziv Ivana nga Ivana di Luka. Bizhuterine për të cilën gjithmonë keni ëndërruar, е bërë me kristale Svarovski qind përqind origjinale!

Ju duhet vetëm të zgjidhni nga tre kompletet, Klasik, Lav ose Dilajt dhe t`a tregoni origjinalitetin tuaj me kombinime të panumërta.

Me secilin komplet nga koleksioni Ivana, si dhuratë fitoni dhe shtatë palë vathë në të njëjtat shtatë ngjyra, me kristale origjinale Svarovski që të kompletoni pamjen tuaj verbuese.

In stock

MKD Macedonian denar
EUR Euro