Vibratone Pro – уред за затегнување на телото

3.990,00 ден

Овој уред кој е лесен за употреба помага во тонирање и затегнување на целото тело со само 5 минути дневно, и дава  исти резултати како тренинг насочен за секој дел од телото. Тоа е вашето совршено решение за целулитот, масните наслаги на половината, стомакот, бутовите, кои изгледа како никогаш да не исчезнуваат!

Тој може да се користи и за смирувачка масажа, додека ефектот на вибрации ги релаксира мускулите, за да можете да се опуштите додека уредот прави чуда за вас!

Продадено!

MKD Македонски денар
EUR Евра