Velform Hair Erase – спреј за отстранување влакна (1+1)

2.990,00 ден

Velfrom Hair Erase е новиот ревуолуционерен спреј за брзо, лесно и безболно отстранување на несаканите влакна од телото. Само напрскајте од спрејот и избришете го местото, и ќе имате мазна кожа без влакна до шест недели!

Збогувајте се со болното депилирање и бричење. Velform Hair Erase е совршен за жени и мажи, за раце, пазуви, нозе, бикини дел, гради, стомак, грб…

Velform Hair Erase содржи алое вера, витамин Е и екстракт од портокал за развлажнување и потхранување на вашата кожа.

Продадено!

MKD Македонски денар
EUR Евра