Velform Celluwrap – ефикасен систем за убавина

2.490,00 ден

Системот за убавина Велформ Селјурап е особено ефикасна комбинација на гел и хеланки за масажа.

  • Едноставно нанесување на гелот.
  • Микро-масажен ефект на хеланките за поефикасно дејство на гелот.
  • Визуелно подобар изглед на кожата на бутовите, стомакот, колковите, нозете.

 

На залиха

MKD Македонски денар
EUR Евра