Starlyf Table Express – прилагодлива масичка

1.990,00 ден

Ви го претставуваме Старлиф Тејбл Експрес, новиот начин да седите удобно и се да ви биде поблизу, пред вашите раце. Револуционерниот дизајн во форма на буквата Л, му овозможува на Тејбл Експрес лесно да се лизне под секој кауч или фотелја, и да го поставите колку што сакате поблизу. Старлиф Тејбл Експрес е најприлагодливата масичка што сте ја имале со:

  • вграден држач за мобилен или таблет
  • висок раб против истурање
  • три различни агли
  • шест различни висини
  • подарок ЛЕД ламба со УСБ приклучок.

Продадено!

MKD Македонски денар
EUR Евра