Livington MagiCut – 5 во 1 процесор за храна

3.990,00 ден

Револуционерниот супер брз Ливингтон Меџик Кат сечка, миксира, ренда, дроби, мати и меша до 80 пари побрзо, и е идеален за приготвување вкусни, здрави јадења за целото семејство на брз и лесен начин.

Само Меџик Кат има:

  • два сада од 1000 ml и 360 ml
  • садови од стакло за приготвување здрава храна за вашите најмали
  • ултра остро Кватро Кат сечило со моќ и брзина како процесор за храна
  • лесно одржување во машина за миење садови.

Продадено!

MKD Македонски денар
EUR Евра