Inhaluxe – мини инхалатор

2.490,00 ден

Inhaluxe е вашето решение за проблемите со затнат нос и дишење. Овој мини инхалатор брзо ве ослободува од затнатоста и има три различни инхалатори со есенцијални масла за решавање на три проблеми: затнатост од алергија, проблеми со рчење и симптоми на настинка.

Тој е ергономски и многу удобен, и едноставен е за употреба, само ставете го во носот и вдишете длабоко и за миг ќе осетите олеснување во дишењето и ослободување од затнатоста.

 

Продадено!

MKD Македонски денар
EUR Евра