Infinigold – гел-перничиња за подочници

1.480,00 ден

Специјално формулираните состојки на Infinigold имаат неверојатно освежувачки ефект на кожата, и помагаат да го добиете младешкиот сјај кој отсекогаш сте го посакувале!

Брзо и ефикасно ги намалуваат проблемите како што се брчките, ситните линии, темните кругови, подуени очи и воспаленија, па вие ќе бидете на патот кон помлад изглед и поздрав сјај за кратко време!

Продадено!

MKD Македонски денар
EUR Евра