Harry Blackstone Air Blade – сет од 5 ножа

1.490,00 ден

Искусете ја вистинската леснотија на сечењето со Хари Блекстоун Ер Блејд, ултра остриот, нелеплив нож за совршено сечење. Хари Блекстоун Ер Блејд има:

  • прецизно ласерски наострено сечило
  • уникатна ромбеста структура која не дозволува лепење
  • нелепливиот ефект овозможува сечење со најголема прецизност и удобност
  • безбедна рачка која лежи во раката и не се лизга
  • дистанцер за безбедност на раката
  • засилен материјал на сечилото за безбедно и удобно сечење
  • едноставно одржување во машина за миење садови.

 

На залиха

MKD Македонски денар
EUR Евра