Handy Lux Color Click – бежични ЛЕД светилки (два сета)

1.990,00 ден

Конечно можете да го осветилите секој агол од вашиот дом со ХендиЛукс Колор Клик. Овие светилки се бежични, лесни и едноставни за употреба. Нема потреба од дупчење на ѕидот, само залепете ги на ѕидот, подот или таванот.

  • Штедливи ЛЕД светилки во 12 различни бои
  • Имаат тајмер и практичен далечински управувач
  • Безбедни се на допир – никогаш не се вжештуваат

На залиха

MKD Македонски денар
EUR Евра