Gymform Leg Action – масажер за стапала

8.950,00 ден

Запрете ги болките и вратете си ја младоста и виталноста со Џимформ Лег Екшн, новиот револуционерен моторизиран масажер за стапала и нозе кој може да ви ја подобри циркулацијата, да ви ги подмлади и зајакне мускулите, да ви ги опушти и освежи изморените и болни стапала, и тоа без да станете од каучот.

Брзите осцилации на перничињата за стапала создаваат илјадници вибрации кои продираат длабоко и се шират нагоре низ стапалата, листовите, бутовите и долниот дел на грбот. Ова предизвикува постојано стегање и опуштање на мускулите, со што се подобрува циркулацијата и се олабавуваат затегнатите, болни мускули. Вашиот Џимформ Лег Екшн го добивате и со функција за шијацу масажа која ги таргетира вашите акупресурни точки на табаните.

На залиха

MKD Македонски денар
EUR Евра