Bio Aid Blood Sugar Herbal Mix – за регулирање на крвниот шеќер (400 г.)

990,00 ден

Био Еид Блад Шугар Хербал Микс е природен производ кој е уникатна органска мешавина од сируп од калинка, цимет, хибискус, шипка, лупин и мајчина душица. Био Еид Блад Шугар Хербал Микс може да помогне за:

  • подобрување на чувствителноста кон инсулинот
  • намалување на нивоата на крвниот шеќер
  • покажува моќен антидијабетичен ефект.

 

На залиха

MKD Македонски денар
EUR Евра