Alpenkrauter Emulsion – алпски крем за масажа

890,00 ден

Алпенкројтер кремот е погоден за масажа, освежување и оживување на болни и изморени раце, нозе и секаде каде што ви е потребно. Идеален е за:

  • болки и вкочанетост во вратот, грбот, зглобовите
  • против реума, артритис, ишијас
  • подобрување на циркулацијата во нозете и рацете
  • воспалени и истегнати мускули и тетиви
  • спортски повреди.

На залиха

MKD Македонски денар
EUR Евра