RXB Male – капсули за зголемување на сексуалната моќ

2.480,00 ден со вклучен ддв

Имате проблеми во спалната соба? Вашиот сексуален живот не е како порано? Посакувате да може да трае повеќе и да доживувате поголемо задоволство? Решението е АР-ЕКС-БИ МЕЈЛ.

Состојките на АР-ЕКС-БИ МЕЈЛ се сосема природни и безбедни. Тоа се шест моќни природни билки кои и во минатото биле користени секоја посебно за да им помогнат на мажите во подобрување на сексуалната активост. Некои од овие состојки не помагаат само на сексуалните функции, туку и за целокупното здравје, тоа се растителни корени кои го зголемуваат протокот на крв и им даваат на мажите повеќе енергија.

На залиха

MKD Македонски денар
EUR Евра