Livariz – спреј и крем за проширени вени и капилари

1.780,00 ден 1.290,00 ден со вклучен ддв

Ливариз спрејот и кремата од природни состојки дејствуваат на следниот начин:

  • Непријатните проширени вени почнуваат да исчезнуваат,
  • Се намалуваат отоците на нозете.

Во комплетот со двојно дејство добивате:

  • 1 x Livariz крема (100 ml)
  • 1 x Livariz спреј (100 ml).

 

На залиха

MKD Македонски денар
EUR Евра