Duo Magic Premium – сет од три нелепливи тави

2.990,00 ден со вклучен ддв

Тави Дуо Маџик Премиум со револуционерна термо керамика!
Магична тава која ви дава до знаење кога ја достигнала температурата за готвење:
Црвени точки на тавата – тавата е се уште ладна, ве молиме, почекајте.
Тавата е сосема бела – тавата е жешка, можете да готвите!
– Нелеплив ефект благодарение на керамичката површина без пори.
– Лесно чистење
– Дно кое спроведува топлина
– Стаклен капак со потпирач и вентил за пареа
– Екстра високи рабови на тавата
– Рачка која се вади.

Продадено!

MKD Македонски денар
EUR Евра