Dual Biactive D-tox – капсули за прочистување на организмот (1+1)

1.480,00 ден со вклучен ддв

Збогувајте се со гасовите, непријатниот здив, гастритисот, киселините. Дуал Биактив Дитокс може да ви помогне да ја намалите подуеноста на стомакот, затоа што го олеснува варењето и поттикнува редовно празнење на организмот, а воедно ви помага и да се ослободите од другите проблеми како артритис и болки во зглобовите.

Формулата на Дуал Биактив Дитокс е револуционерна мешавина од природни пробиотички состојки кои можат да го олеснат варењето, да го детоксицираат телото, па така вие ќе имате повеќе енергија и ќе си го подобрите здравјето.

Неговите природни состојки се комбинација од чичок, дигестивни ензими, листови од алое, куркума и семе од банана со екстракти од глуварче, коморача, чадливка, и артичока, кои можат да помогнат во чистење на цревата, намалување на воспалението и детоксикација, а воедно и во заздравување на дебелото црево.

 

На залиха

MKD Македонски денар
EUR Евра