Dual Biactive D-tox – капсули за прочистување на организмот (1+1)

2.480,00 ден 1.480,00 ден со вклучен ддв

Збогувајте се со гасовите, непријатниот здив, гастритисот, киселините. Дуал Биактив Дитокс може да ви помогне да ја намалите подуеноста на стомакот, затоа што го олеснува варењето и поттикнува редовно празнење на организмот, а воедно ви помага и да се ослободите од другите проблеми како артритис и болки во зглобовите.

Формулата на Дуал Биактив Дитокс е револуционерна мешавина од природни пробиотички состојки кои можат да го олеснат варењето, да го детоксицираат телото, па така вие ќе имате повеќе енергија и ќе си го подобрите здравјето.

Неговите природни состојки се комбинација од чичок, дигестивни ензими, листови од алое, куркума и семе од банана со екстракти од глуварче, коморача, чадливка, и артичока, кои можат да помогнат во чистење на цревата, намалување на воспалението и детоксикација, а воедно и во заздравување на дебелото црево.

 

На залиха

MKD Македонски денар
EUR Евра