Bavarian Edge – острач за ножеви

1.490,00 ден со вклучен ддв

Дали и вие имате фиока полна со ножеви, но ниеден не е остар?

Заборавете на тоа, Телешоп ви го претставува Баваријан Еџ! Инвентивниот острач за ножеви со независни прилагодливи рачки кои ги острат и полираат старите ножеви за неколку секунди!

Баваријан Еџ е направен со инвентивна технологија на вкрстени точила со пружина направени од ултра-јак волфрам карбид кој се прилагодува на секој нож и дава најголема острина секој пат! И само со Баваријан Еџ можете да острите дури и назабени ножеви!

Вашите стари ножеви ќе сечат, ситнат, филетираат и лупат подобро од кога и да е со Баваријан Еџ!

На залиха

MKD Македонски денар
EUR Евра