ПРОИЗВОДИ

Vitalflex Foot Mat

терапевтски EMS масажер за болки во нозете
32,59 

Insta Life

појас против болки во долниот дел на грбот и нозете
24,53 

Kolbex

капсули за зглобови со полжав и матичен млеч
16,00 

Helix Posture

појас со магнети за исправување на грбот
24,53 

Helix Original

капсули за зглобови со полжав и витамин Ц (ПРОМОТИВЕН ПАКЕТ)
32,59 

Sorion Cream 60 мл.

регенеративен крем за псоријаза и егзема
24,90 

Helix Original

капсули за зглобови со полжав и витамин Ц
20,41 

Bio Aid Cinnamon Herbal Mix

за регулирање на крвниот шеќер ‎‏‏‎‎(400 г.)
14,90 

VeinoPhytol Pro

додаток во исхраната за добра циркулација
31,11 

Helix VitalBike

иновативна справа за вежбање
73,08 

Vitasei LiverComplex

капсули за прочистување на црниот дроб
24,53 

ТОП ПРОИЗВОДИ

Insta Life

појас против болки во долниот дел на грбот и нозете
24,53 

Helix Original

капсули за зглобови со полжав и витамин Ц (ПРОМОТИВЕН ПАКЕТ)
32,59 

Bio Aid Cinnamon Herbal Mix

за регулирање на крвниот шеќер ‎‏‏‎‎(400 г.)
14,90 

Insta Life

појас против болки во долниот дел на грбот и нозете (1+1)
40,82 

КАТЕГОРИИ

Здравје (25)

Убавина (11)

Кујна (7)

Дом и хоби (13)

Фитнес (12)

Aкција (5)

ТВ производи (27)

  НОВИ ПРОИЗВОДИ

  ТЕЛЕШОП НОВОСТИ

  РЕГИСТРИРАЈ СЕ ЗА ПОВЕЌЕ НОВОСТИ

  Ексклузивни бенефиции, топ понуди, нови производи и многу повеќе.
  Регистрирајте се сега и профитирајте!

  СЛЕДИ НЕ НА: