ПРОИЗВОДИ

Helix Original

капсули за зглобови со полжав и витамин Ц
1.240,00 ден

Helix VitalBike

иновативна справа за вежбање
4.440,00 ден

Vitasei LiverComplex

капсули за прочистување на црниот дроб
1.490,00 ден

Kolbex

капсули за зглобови со полжав и матичен млеч
990,00 ден

Helix Colag+

додаток на исхраната во прав за здрави зглобови
1.590,00 ден

Helixir

течен додаток на исхраната за здрави зглобови
990,00 ден

Helix Bio Oil

билно масло против лузни и стрии
1.290,00 ден

Bio Aid Cinnamon Herbal Mix

за регулирање на крвниот шеќер ‎‏‏‎‎(400 г.)
990,00 ден

Helix Derma Spray

природен спреј за проблеми со кожата
1.290,00 ден

Helix Posture

појас со магнети за исправување на грбот
1.490,00 ден

Velform New Today Plus

гел за лице со екстракт од полжав
1.490,00 ден

Pure100 Drain Free

моќни природни гранули за чистење на одвод
1.290,00 ден

ТОП ПРОИЗВОДИ

Bio Aid Cinnamon Herbal Mix

за регулирање на крвниот шеќер ‎‏‏‎‎(400 г.)
990,00 ден

Bio Clean Active

универзално средство за чистење
1.290,00 ден

Insta Life

појас против болки во долниот дел на грбот и нозете
1.290,00 ден

КАТЕГОРИИ

Здравје (20)

Убавина (11)

Кујна (7)

Дом и хоби (13)

Фитнес (12)

Aкција (5)

ТВ производи (25)

  НОВИ ПРОИЗВОДИ

  ТЕЛЕШОП НОВОСТИ

  РЕГИСТРИРАЈ СЕ ЗА ПОВЕЌЕ НОВОСТИ

  Ексклузивни бенефиции, топ понуди, нови производи и многу повеќе.
  Регистрирајте се сега и профитирајте!

  СЛЕДИ НЕ НА: